BDS MAB 1300V Manyetik Matkap
%20 İndirim
Stok Kodu
MAB1300V
Fiyat
BDS MAB 1300V Manyetik Matkap
Ø 130mm kesme ve 110mm delme derinliğine sahip otomatik delme beslemeli manyetik matkap
M42 Kılavuz Çekme
MAB 1300V otomatik delme beslemeli Manyetik Matkap en popüler ve yaygın olarak satılan makinemizdir.
MAB 1300V  şu anda piyasada bulunan en kaliteli Alman markası Manyetik Matkap Makinesi.
Sadece 51 Kg ağırlığındaki BDS MAB 1300V manyetik matkap.
Ekonomik fiyatlı MAB 1300V Manyetik Matkap 2300 Watt (20 Amp) güçlü Alman motoru ile donatılmıştır. MAB 1300V manyetik matkabın çalışma stroku 310 mm’dir.
Yeni nesil MAB 1300V şimdi Mors Konik sistemiyle geliyor.
Bu üstün kaliteli portatif manyetik matkap 130 mm çap kesme, 110 mm delme derinliği ve 45 mm çapında spiral matkap ucu ile kullanılabilir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
BDS MAB 1300V Manyetik Matkap BDS MAB 1300V Manyetik Matkap - 382.970,21 TL MAB1300V
BDS MAB 1300V Manyetik Matkap