Bmi 770200 Dijital Kumpas 200 mm
Stok Kodu
BMI770200
Fiyat
Ölçüm Kapasitesi
200mm
Okuma
0.0005 mm
Okuma "
0.01 mm
Çene Uzunluğu
50 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bmi 770200 Dijital Kumpas 200 mm Bmi 770200 Dijital Kumpas 200 mm - 6.902,38 TL BMI770200