Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 30-180 PB (180 mm) - 06018G0100
%22 İndirim
Stok Kodu
06018G0100
Fiyat
Stok Sorunuz
Teslimat kapsamı
Hızlı ayarlanabilir koruma kapağı
Sıkma somunu
Taşlama anahtarı
Vibration Control (Titreşim Kontrolü) ek tutamak
Teknik veriler
Nominal giriş gücü
2.800 W
Rölanti devir sayısı
8.500 dev/dak
Taşlama mili dişi
M14
Ana tutamak
Sıçan kuyruğu
Disk çapı
180 mm
Lastik zımpara tabanı çapı
180 mm
Ağırlık
5,7 kg
Şalter
PROtection switch (koruma şalteri)
Çanak fırça çapı
100 mm
Ürün kategorisi alt bölümleri
Taşlama Makinesi
Gürültü/Titreşim bilgisi
Ses basıncı seviyesi
92.5 dB(A)
Ses gücü seviyesi
103.5 dB(A)
Tolerans K
3 dB
Gürültü seviyesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 30-180 PB (180 mm) - 06018G0100 Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 30-180 PB (180 mm) - 06018G0100 - 27.162,14 TL 06018G0100