Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 30-230 B (230 mm) - 06018G1000
%22 İndirim
Stok Kodu
06018G1000
Fiyat
Stok Sorunuz
Teslimat kapsamı
Hızlı ayarlanabilir koruma kapağı
Sıkma somunu
Taşlama anahtarı
Vibration Control (Titreşim Kontrolü) ek tutamak
Gürültü/Titreşim bilgisi
Gürültü seviyesi
Nominal giriş gücü
2.800 W
Rölanti devir sayısı
6.500 dev/dak
Taşlama mili dişi
M14
Ana tutamak
Sıçan kuyruğu
Disk çapı
230 mm
Lastik zımpara tabanı çapı
230 mm
Çanak fırça çapı
100 mm
Takım ölçüleri (genişlik)
110 mm
Takım ölçüleri (uzunluk)
530 mm
Takım ölçüleri (yükseklik)
150 mm
Ağırlık
5,9 kg
Şalter
Kilitlenebilir Anahtar
Ses basıncı seviyesi
92.5 dB(A)
Ses gücü seviyesi
103.5 dB(A)
Tolerans K
3 dB
Ürün kategorisi alt bölümleri
Taşlama Makinesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 30-230 B (230 mm) - 06018G1000 Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 30-230 B (230 mm) - 06018G1000 - 27.162,14 TL 06018G1000