Bosch GWX 9-115 S X-Lock Avuç Taşlama Makinesi 06017B1000
%22 İndirim
Stok Kodu
06017B1000
Fiyat
Stok Sorunuz
Kampanyalı Ürün
Kullanıcı Avantajları
Bosch GWX 9-115 S avuç taşlama makinesi, devrim niteliğindeki aksesuar değişikliklerinin hızlı ve anahtarsız yapılmasını sağlayan X-LOCK mandal sistemiyle donatılmıştır. Böylece iş akışınızda kesintiye uğramadan verimli ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. 900W güçlü motora sahip bu makine, 115 mm disk çapı ve 2.800 – 11.000 dev/dak hız aralığıyla çeşitli kesme ve taşlama uygulamaları için mükemmeldir. Hız seçimi özelliği, farklı malzemeler üzerinde hassas kontrol ve optimize edilmiş sonuçlar sunar.
Teknik Özellikler
Nominal giriş gücü* 900 W
Rölanti devir sayısı* 2.800 – 11.000 dev/dak
Disk çapı* 115 mm
Çıkış gücü 450 W
Lastik zımpara tabanı çapı 115 mm
Çanak fırça çapı 75 mm
Takım ölçüleri (genişlik) 73 mm
Takım ölçüleri (uzunluk) 280 mm
Takım ölçüleri (yükseklik) 100 mm