KL Pro KLDM18-20 18 Volt Profesyonel Darbeli Matkap Çift Akülü - 2.0 Ah
%12 İndirim
Stok Kodu
KLDM18-20
Fiyat
Havale
5.648,02 TL (%2,00 havale indirimi)
Stok Sorunuz
45 Nm maksimum tork gücü
Yüksüz hızı 0-350/ 0-1200 dev/dk
Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 38mm, (Metal) 10mm, (Duvar) 13mm
Otomatik mil kilitli 13mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme
Li-Ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar
İki vitesli şanzıman, duvar, ahşap, beton, çelik, plastik ve metalde tüm uygulamalar için yeterlidir
İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ/sol dönüş ayarı
Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama
Darbe özelliği taş, tuğla ve betonda darbeli delme için uygundur
Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza
Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
Kayar akü sistemi ile kolay ve güvenli akü değiştirme
Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır
Akü
18 V
Elektronik / Sağ - Sol
Var / Var
Maksimum Tork
45 Nm