Rainpump WVSD-1800WB Döküm Gövde Bıçaklı Drenaj Dalgıç Pompa 2.4Hp
%20 İndirim
1.308,14 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
WVSD-1800WB
Fiyat
Rainpump WVSD-1800WB Döküm Gövdeli Bıçaklı Kirli Su Drenaj Dalgıç Pompa 1800W (2.4HP)
Çift mekanik contalı yağ odası
Hızlı konnektör bağlantılı tasarım
Yüksek verimlilikli motor: 100% bakır sargılı yüksek verimlili motor.
Ağır hizmet sap: Ağır hizmet tipi sap, elektrik kablosu sabitlenmiştir.
Kesici bıçak sistemi: Her türlü küçük boyutlu parçaları kesebilen bıçaklar.
Güç: 1800 Watt (2.4HP)
Maks. Kapasite: 43.8 m3/saat
Maks. Yükseklik: 14 metre
Maks. Dalma derinliği: 5 metre
Çıkış Çapı: 2"
Çalışma Voltajı 230V~50Hz (Monofaze)
Bakır Sargılı Motor
Kablo uzunluğu: 10 metre
Döküm gövde
Maks. Çalışma Sıcaklığı: 40°C
Maks. Katı parça: 35 mm