Scheppach DM600 Vario Devir Ayarlı Ahşap Torna Makinası 550 Watt
%23 İndirim
Stok Kodu
DM600Vario
Fiyat
Scheppach DM600 Vario Devir Ayarlı Ahşap Torna Makinası 550 Watt + Torna Bıçakları
Bu, işlemeyi daha temiz ve daha güzel hale getirir - düzgün çalışma da buna katkıda bulunur.
Alet dayanağı ayarlanabilir ve esnek çalışma için iş parçasının boyutuna ve şekline uyarlanabilir.
Kademesiz elektronik hız kontrollü güçlü 550 W motor,
Boşta devir hızı 800 – 3000 Dev/Dakika,
M18 dişli mesnetli; 4 noktalı torna merkezi ve alın plakası,
Hızlı kilitleme kollu ve dönen mil kafasına sahip punta,
Ayarlanabilir destek yüzeyli alet dayanağı,
Alın plakası (Ø 80 mm), 2 açık uçlu anahtar, Çalışma tezgahını monte etmek için malzeme içerir,
Alüminyum gövde,
Teknik özellikler
Motor gücü: 550 watt
Voltaj: 230-240V/50Hz
Yatağın üzerindeki merkez yüksekliği: 125 mm
Mil hızı: 800 - 3000 rpm
Mil kafası dişi: M18
İş parçası Ø yatak üzerinde maks.: 250 mm
Merkezler arası mesafe: 600 mm
Boyutlar:
Yükseklik: 215mm
Genişlik: 154mm
Uzunluk: 1010 mm
Ağırlık: 6.7kg
Teslimat içeriği
1 Adet - DM600 Vario Torna Makinası
1 Adet - 80 mm Çaplı Alın Plakası