Stark 250A1240 250x2.0x32mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK250A1240
Fiyat
Stark C250A1240 250x2.0x32mm 240mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 240mm
Et Kalınlığı 2.0mm
Testere Çapı 250mm
Çap
250mm
Elmas Kalınlığı
2
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 250A1240 250x2.0x32mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 250A1240 250x2.0x32mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 5.242,02 TL STARK250A1240