Stark 250A2220 250x2.5x32mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK250A2220
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 220mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 250mm
Çap
250mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 250A2220 250x2.5x32mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 250A2220 250x2.5x32mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 5.943,72 TL STARK250A2220