Stark 250A2240 250x2.5x32mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK250A2240
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 240mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 250mm
Çap
250mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 250A2240 250x2.5x32mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 250A2240 250x2.5x32mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 5.945,22 TL STARK250A2240