Stark 275A1180 275x2.0x32mm 180mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK275A1180
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 180mm
Et Kalınlığı2.0mm
Testere Çapı 275mm
Çap
275mm
Elmas Kalınlığı
2
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 275A1180 275x2.0x32mm 180mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 275A1180 275x2.0x32mm 180mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 6.135,45 TL STARK275A1180