Stark 275A1200 275x2.0x32mm 200mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK275A1200
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 180mm
Et Kalınlığı 2.0mm
Testere Çapı 275mm
Çap
275mm
Elmas Kalınlığı
2
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 275A1200 275x2.0x32mm 200mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 275A1200 275x2.0x32mm 200mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 6.137,00 TL STARK275A1200