Stark 275A2140 275x2.5x32mm 140mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK275A2140
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 140mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 275mm
Çap
275mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 275A2140 275x2.5x32mm 140mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 275A2140 275x2.5x32mm 140mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 6.582,82 TL STARK275A2140