Stark 275B2110 275x2.5x40mm 110mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK275B2110
Fiyat
Delik Çapı 40mm
Diş Ölçüsü 110mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 275mm
Çap
275mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 275B2110 275x2.5x40mm 110mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 275B2110 275x2.5x40mm 110mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 6.582,82 TL STARK275B2110