Stark 300A1180 300x2.5x32mm 180mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK300A1180
Fiyat
Delik Çapı
32mm
Diş Ölçüsü
180mm
Et Kalınlığı
2.5mm
Testere Çapı
300mm
Çap
300mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 300A1180 300x2.5x32mm 180mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 300A1180 300x2.5x32mm 180mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 8.310,53 TL STARK300A1180