Stark 300B1160 300x2.5x40mm 160mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK300B1160
Fiyat
Delik Çapı 40mm
Diş Ölçüsü 160mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 300mm
Resim temsili olarak konulmuştur
Çap
300mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 300B1160 300x2.5x40mm 160mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 300B1160 300x2.5x40mm 160mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 8.308,42 TL STARK300B1160