Stark 300B1220 300x2.5x40mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK300B1220
Fiyat
Delik Çapı
40mm
Diş Ölçüsü
220mm
Et Kalınlığı
2.5mm
Testere Çapı
300mm
Çap
300mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 300B1220 300x2.5x40mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 300B1220 300x2.5x40mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 8.308,42 TL STARK300B1220