Stark 315A1150 315x2.5x32mm 150mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK315A1150
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 150mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 315mm
Resim temsili olarak konulmuştur
Çap
300mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 315A1150 315x2.5x32mm 150mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 315A1150 315x2.5x32mm 150mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 9.203,17 TL STARK315A1150