Stark 315B1240 315x2.5x40mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK315B1240
Fiyat
Delik Çapı 40mm
Diş Ölçüsü 240mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 315mm
Resim temsili olarak konulmuştur
Çap
315mm
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 315B1240 315x2.5x40mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 315B1240 315x2.5x40mm 240mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 9.203,17 TL STARK315B1240