Stark 350A1220 350x2.5x32mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere
Stok Kodu
STARK350A1220
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 220mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 350mm
Resim temsili olarak konulmuştur
Çap
350mm
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark 350A1220 350x2.5x32mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere Stark 350A1220 350x2.5x32mm 220mm Diş HSS DMo5 Daire Testere - 10.864,86 TL STARK350A1220