Stark BRAVO275B Bravo Blue 275x2.50x40mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere
Stok Kodu
STARKBRAVO275B
Fiyat
Delik Çapı 40mm
Diş Ölçüsü 220mm
Et Kalınlığı 2.0mm
Testere Çapı 275mm
• Boru, profil ve dolu malzeme kesimi için en iyi kaplamadır.
• Kobalt alaşımlı yüksel kalite malzemeden üretilmiş ve üstün yüzey kaplamasına sahiptir.
• Yüksek sıcaklıklarda çalışabilir. 560° sıcaklığa kadar dayanıklıdır.
• Aşınmaya karşı dayanıklıdır ve testere ömrü uzundur
Çap
275mm
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark BRAVO275B Bravo Blue 275x2.50x40mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere Stark BRAVO275B Bravo Blue 275x2.50x40mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere - 8.054,82 TL STARKBRAVO275B