Stark BRAVO300 Bravo Blue 300x2.5x32mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere
Stok Kodu
STARKBRAVO300
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 220mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 300mm
• Boru, profil ve dolu malzeme kesimi için en iyi kaplamadır.
• Kobalt alaşımlı yüksel kalite malzemeden üretilmiş ve üstün yüzey kaplamasına sahiptir.
• Yüksek sıcaklıklarda çalışabilir. 560° sıcaklığa kadar dayanıklıdır.
• Aşınmaya karşı dayanıklıdır ve testere ömrü uzundur
Çap
300mm
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark BRAVO300 Bravo Blue 300x2.5x32mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere Stark BRAVO300 Bravo Blue 300x2.5x32mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere - 9.653,00 TL STARKBRAVO300