Stark BRAVO315B Bravo Blue 315x2.5x40mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere
Stok Kodu
STARKBRAVO315B
Fiyat
Delik Çapı 40mm
Diş Ölçüsü 240mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 315mm
• Boru, profil ve dolu malzeme kesimi için en iyi kaplamadır.
• Kobalt alaşımlı yüksel kalite malzemeden üretilmiş ve üstün yüzey kaplamasına sahiptir.
• Yüksek sıcaklıklarda çalışabilir. 560° sıcaklığa kadar dayanıklıdır.
• Aşınmaya karşı dayanıklıdır ve testere ömrü uzundur
Çap
315mm
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark BRAVO315B Bravo Blue 315x2.5x40mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere Stark BRAVO315B Bravo Blue 315x2.5x40mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere - 11.251,17 TL STARKBRAVO315B