Stark BRAVO350 Bravo Blue 350x2.5x32mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere
Stok Kodu
STARKBRAVO350
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 240mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 350mm
• Boru, profil ve dolu malzeme kesimi için en iyi kaplamadır.
• Kobalt alaşımlı yüksel kalite malzemeden üretilmiş ve üstün yüzey kaplamasına sahiptir.
• Yüksek sıcaklıklarda çalışabilir. 560° sıcaklığa kadar dayanıklıdır.
• Aşınmaya karşı dayanıklıdır ve testere ömrü uzundur
Çap
350mm
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark BRAVO350 Bravo Blue 350x2.5x32mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere Stark BRAVO350 Bravo Blue 350x2.5x32mm DMCo05 Özel Kaplama Daire Testere - 13.101,74 TL STARKBRAVO350