Stark C200A1160 200x1.8x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Stok Kodu
STARKC200A1160
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 160mm
Et Kalınlığı 1.8mm
Testere Çapı 200mm
Çap
200
Elmas Kalınlığı
1.8
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark C200A1160 200x1.8x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere Stark C200A1160 200x1.8x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere - 6.073,08 TL STARKC200A1160