Stark C250A1160 250x2.0x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Stok Kodu
STARK250A1160
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 160mm
Et Kalınlığı 2.0mm
Testere Çapı 250mm
Çap
250mm
Elmas Kalınlığı
2
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark C250A1160 250x2.0x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere Stark C250A1160 250x2.0x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere - 5.242,02 TL STARK250A1160