Stark C250A2240 250x2.5x32mm 240mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Stok Kodu
STARKC250A2240
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 240mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 250mm
Çap
250mm
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark C250A2240 250x2.5x32mm 240mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere Stark C250A2240 250x2.5x32mm 240mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere - 6.328,78 TL STARKC250A2240