Stark C275A1200 275x2.0x32mm 200mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Stok Kodu
STARKC275A1200
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 200mm
Et Kalınlığı 2.0mm
Testere Çapı 275mm
Çap
275mm
Elmas Kalınlığı
2
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark C275A1200 275x2.0x32mm 200mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere Stark C275A1200 275x2.0x32mm 200mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere - 6.328,78 TL STARKC275A1200