Stark C300A1160 300x2.5x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Stok Kodu
STARKC300A1160
Fiyat
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 160mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 300mm
Çap
300mm
Göbek Çapı
32
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark C300A1160 300x2.5x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere Stark C300A1160 300x2.5x32mm 160mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere - 11.570,81 TL STARKC300A1160