Stark C300B1180 300x2.5x40mm 180mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Stok Kodu
STARKC300B1180
Fiyat
Delik Çapı 40mm
Diş Ölçüsü 180mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 300mm
Çap
300mm
Elmas Kalınlığı
2.5
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark C300B1180 300x2.5x40mm 180mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere Stark C300B1180 300x2.5x40mm 180mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere - 11.567,88 TL STARKC300B1180