Stark C315B1200 315x2.5x40mm 200mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere
Stok Kodu
STARKC315B1200
Fiyat
Delik Çapı 40mm
Diş Ölçüsü 200mm
Et Kalınlığı 2.5mm
Testere Çapı 315mm
Çap
315mm
Göbek Çapı
40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stark C315B1200 315x2.5x40mm 200mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere Stark C315B1200 315x2.5x40mm 200mm Diş HSS-E Co5 Kobaltlı Daire Testere - 12.973,92 TL STARKC315B1200