Turcoboor Turco 36M Akülü Manyetik Matkap
%65 İndirim
Stok Kodu
TURCO36M
Fiyat
Güçlü gelişmiş motoru ve güçlü Lityum - iyon akü üst düzey performans sağlar.
Kullanmadan önce iş güvenliği kurallarına uyduğunuzdan emin olun.
Paket içeriği
2 adet Akü 37 V / 7.6 Ah / Li-İon
1 adet şarj cihazı
1 adet sprey kesme yağı
1 adet yağlama kabı
1 çift koruyucu eldiven
1 adet koruyucu gözlük
1 adet emniyet zinciri
Allen anahtarı
Kulak tıkacı
Kullanım kılavuzu
Teknik Özellikler
Güç kapasitesi : 37 V / 7.6 Ah / Li-İon
Şarj olma süresi : 70 dakika
Kesici uç ile delme çapı : Ø 12 - 36 mm
Sap kalınlığı : 19 mm Weldon
Matkap ucuyla delme : Ø 1 - 13 mm
Hız : 1) Yüksüz 506 d/dk 2) Yüklü 375 d/dk
Mil hareketi : 230 mm
Manyetik taban : (UxG) : 160x80x42 mm